Me peame kalliks oma reputatsiooni ning teostame paigaldus- ja häälestustöid täpselt ja hoolikalt. Personali kõrge kvalifikatsioon ja mitmeaastane kogemus autode gaasiseadmete osas on paigaldatud gaasisüsteemi ohutu ja usaldusväärse töö garantii paljude kasutusaastate jooksul.

Süsteemi elektriosa kõik ühenduskohad liidetakse “jootmise” teel ja kaitstakse soojusisolatsiooniga, mis kantakse peale 1500-kraadisel temperatuuril.

Kirjeldus

1

Gaasisüsteemi paigaldustööd kestavad 3 päeva. (Enamus gaasiaparatuuri paigaldajaid monteerivad süsteemid 8–10 tunniga, mis mõjutab negatiivselt paigaldustöö kvaliteeti ja häälestust).

2

Gaasisüsteemi koostisosade ja elektriosa paigutus planeeritakse hoolikalt, et süsteem näeks välja nagu auto koosseisuline koostisosa.

3

Gaasisüsteemi häälestustööde jaoks kasutatakse mitte ainult diagnostikaseadmeid, mis võimaldavad juhtida gaasisüsteemi, vaid kontrollitakse ja analüüsitakse ka auto mootori koosseisuliselt juhtplokilt saadud andmeid. Sel viisil saavutatakse süsteemi reguleerimise maksimaalne täpsus.

4

Meil on suur uuendatav gaasisüsteemide mudelite infobaas ja andmebaas autotüüpide kohta, millele on gaasisüsteemid juba paigaldatud. See annab meile võimaluse valida gaasisüsteem just nimelt teie auto jaoks, võttes arvesse viimaseid soovitusi nende paigaldamise kohta.

5

Kõikidel gaasisüsteemi paigaldamisel kasutatavatel lisamaterjalidel, nagu kummivoolikud, torustik koos isolatsiooniga, kinnitusrakised, on spetsiaalne markeering ning need on spetsiaalsed materjalid, mis on ette nähtud just autode gaasisüsteemide jaoks.